Popomundo Rehberi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Popomundo Rehberi

Popomundo hakkinda hersey RESIMLI OLARAK burada bulunur. DIKKAT, Bu forum popomundonun resmi forumu degildir

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Annenin İstekleri...

+2
RebelliouS
Small_Hours
6 posters
YazarMesaj
Small_Hours
Pop-Temizlikçi
Pop-Temizlikçi
Small_Hours

Kadın

Annenin İstekleri... Empty
MesajKonu: Annenin İstekleri...   Annenin İstekleri... Icon_minipostedPaz Mart 23, 2008 4:28 am

nereye açıcağımı karar veremedim bende buraya açiim dedim Wink
eğer yanlış yerdeyse konuyu taşırsınız zaten guitar
Annenin İstekleri... 259
----------------------------------------
annenin bir isteğide VIP sayfasına bakmamız (VIP sayfasına bak) bunun için sadece yukarıdaki Camia nın yanındaki VIP yerine basın ve bu görevde bitmiş olsun
-----------------------------------------
En yakın parka git işte buda annenin bir isteği daha bu...bu zaten yazıylada anlatılabileceği için yazıyla anlatıcağım.şehire gidin dükkanların altında sağlık & güzelliğin üstünde yeşil alanlar var oraya basın ve herangi bi yeşil alana tıklayın sonra karakteri bu mekana götür deyin ve bitti (sanırım blink Laughing )
Bir işe gir annenin diğer bir isteği Wink işte size onu anlatıcağım
Annenin İstekleri... 271
It's Pop'u oku bu isteğini zaten işe girmeye çalışırken tamamliicaksınız
Bir şarkı bestele bu isteğini şöyle yapıcaz...
karaktere girin-şarkılara girin-yeni şarkı başlata basın
Annenin İstekleri... 277
Birisine sarıl bu isteğini birisiyle çok samimiyseniz yapabilirsiniz ilgilen yapınca ''sarıl''ı seçiceksiniz ve bu isteğide yerine gelmiş olur...
RebelliouS
Pop-Admin
Pop-Admin
RebelliouS

Kadın
Lakap : 007şeso

MesajKonu: Geri: Annenin İstekleri...   Annenin İstekleri... Icon_minipostedSalı Nis. 01, 2008 1:31 am

Canım eğer önceligini alışveriş yapmak yaparsan zaten ilk güncellemede anne dilegini gerçekleştirmiş olursun bunun için ayrıyetten alışverişe çıkman gerekmez Annenin İstekleri... 61537

Ve bunun yeri karakter bölümü taşıyorum canım. Ayrıca teşekkürler
https://poporehber.yetkin-forum.com
JosefinaBjarnsson
Pop-Temizlikçi
Pop-Temizlikçi

MesajKonu: Geri: Annenin İstekleri...   Annenin İstekleri... Icon_minipostedSalı Nis. 01, 2008 3:20 pm

Anne turunu bitirdim fakat annem hala peşimde neden olabilir :S
Spectre
Pop-Temizlikçi
Pop-Temizlikçi
Spectre

MesajKonu: Geri: Annenin İstekleri...   Annenin İstekleri... Icon_minipostedSalı Nis. 01, 2008 10:03 pm

Valla ben çoğu istediğini reddettim..Annem bana 800 YTL gibi bir miktar verdi..Bütün isteklerini yapsaydım acaba ne kadar verirdi?
--PopomundOGirL--
Pop-Temizlikçi
Pop-Temizlikçi
--PopomundOGirL--

MesajKonu: Geri: Annenin İstekleri...   Annenin İstekleri... Icon_minipostedPerş. Nis. 03, 2008 11:13 am

small_hours konser ver, yeni daireye tasın, otelde kal, birisine sarıl gibi dilekler de vr ama sen bazılarını yapmıssın olsun yinede güzel bilgi
Small_Hours
Pop-Temizlikçi
Pop-Temizlikçi
Small_Hours

Kadın

MesajKonu: Geri: Annenin İstekleri...   Annenin İstekleri... Icon_minipostedPerş. Nis. 03, 2008 5:22 pm

biliyorum biraz daha sonra onları da anlatıcam

bi dükkana veya herangi bi yere girin çalışnalara basın eğer ''BAŞVUR'' seçeneği çıkarsa orda çalışabilirsiniz
Annenin İstekleri... 1524
bu resimdeki gibi başvura tıkliicaksınız yada It's POP da ''seri ilanlar'' a tıklayın ''açık davetiyeler''e tıklayın ordan istediğiniz işe girin (eğer bir yetenek istiyor ve sizde o yetenek yoksa işe giremezsiniz)
Small_Hours
Pop-Temizlikçi
Pop-Temizlikçi
Small_Hours

Kadın

MesajKonu: Geri: Annenin İstekleri...   Annenin İstekleri... Icon_minipostedC.tesi Nis. 12, 2008 1:48 pm

yazıyla anlatıcam (zaten 1 tane bişi anlatıcam)YENİ BİR DAİREYE TAŞIN=700 US$ niz olması gerek sonra şehire tıklayın şehir hizmetlerine tıklayın sonra belediye binasına tıklayın (istanbul da adı büyükşehir belediyesi) sonra karakteri bu mekana götür deyin evle ilgili yardım almak istiyorum mu ne var ona tıklayın kaç oda kaç salon istiyosanız seçin sonra da ok deyin yeniden ok deyin artık eviniz olmuş oluyo
--PopomundOGirL--
Pop-Temizlikçi
Pop-Temizlikçi
--PopomundOGirL--

MesajKonu: Geri: Annenin İstekleri...   Annenin İstekleri... Icon_minipostedPaz Mayıs 04, 2008 3:10 pm

yani 2 eviniz oluo. bi daireniz bi de anne evindeki oda :)
mavi_prenses
Pop-Temizlikçi
Pop-Temizlikçi
mavi_prenses

Kadın

MesajKonu: Geri: Annenin İstekleri...   Annenin İstekleri... Icon_minipostedC.tesi Ağus. 02, 2008 8:37 pm

ben hepsini yaptım. ama şu ev meselesini fazla abartıp. en büyüğünü almıştım. daha çömezdim o zmnlar. sonra baktım böle olmuyo. evden çıktım. arkadaşımın evinde kalmaya başladım. daha doğrusu anne evindeki odassında Laughing sonra küçük bir eve taşındım. büyük evin fazla gereği yok. benimkisi tek odalı.

Annenin İstekleri...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-