Popomundo Rehberi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Popomundo Rehberi

Popomundo hakkinda hersey RESIMLI OLARAK burada bulunur. DIKKAT, Bu forum popomundonun resmi forumu degildir

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Annenin İsteklerinin 3ünü Yapamadım

3 posters
YazarMesaj
Small_Hours
Pop-Temizlikçi
Pop-Temizlikçi
Small_Hours

Kadın

Annenin İsteklerinin 3ünü Yapamadım Empty
MesajKonu: Annenin İsteklerinin 3ünü Yapamadım   Annenin İsteklerinin 3ünü Yapamadım Icon_minipostedPaz Mart 23, 2008 3:49 am

ya annemin son 3 isteği ve nasıl yapıcağımı bilmiyorum
1. Birisine bir eşya ver
2. Yeni bir yetenek öğren
3. Bir yetenek seç

ayrıca 2.yi yapınca ''Eğer yeteğiniz yoksa geliştirecek bir şeyiniz de yok demektir.'' diyor. No aslında 1 tane daha var ama o nu nasıl yapıcağımı biliyorum Sleep
savas
Pop-Temizlikçi
Pop-Temizlikçi

Erkek
Lakap : Kralsavas :P

MesajKonu: Geri: Annenin İsteklerinin 3ünü Yapamadım   Annenin İsteklerinin 3ünü Yapamadım Icon_minipostedPaz Mart 23, 2008 11:55 am

Small_Hours demiş ki:
ya annemin son 3 isteği ve nasıl yapıcağımı bilmiyorum
1. Birisine bir eşya ver
2. Yeni bir yetenek öğren
3. Bir yetenek seç

ayrıca 2.yi yapınca ''Eğer yeteğiniz yoksa geliştirecek bir şeyiniz de yok demektir.'' diyor. No aslında 1 tane daha var ama o nu nasıl yapıcağımı biliyorum Sleep

3.sünde bir yetenek seçe tıkla orda yetenekler gözükür onlardan birini seç Wink

2.si ise kitap alıp okuman lazım Wink

1.si de güvendiğin birine evinin anahtarını ver olur Wink yada kalitesiz bişey al rozet gibi ucuz yani Wink
Small_Hours
Pop-Temizlikçi
Pop-Temizlikçi
Small_Hours

Kadın

MesajKonu: Geri: Annenin İsteklerinin 3ünü Yapamadım   Annenin İsteklerinin 3ünü Yapamadım Icon_minipostedPaz Mart 23, 2008 3:37 pm

saol Smile ama''aslında 1 tane daha var ama o nu nasıl yapıcağımı biliyorum '' yazdığım yazıdakinide yapamıyomuşum dead Yeni bir daireye taşın annenin isteği bu ama ben İzmir B.Şehir Belediyesi e giriyorum ev sözleşmesiyle ilgili yardıma ihtiyacım var a basıyorum boyutunu 1 odalı kira 50 yi seçiyorum ama ''Kira sözleşmenizi uzatmak için yeterli paraya sahip değilsiniz.'' diyooo Annenin İsteklerinin 3ünü Yapamadım 878866 Annenin İsteklerinin 3ünü Yapamadım 878866 Annenin İsteklerinin 3ünü Yapamadım 878866 ve benim 473 $ var vede sırf burdan bi ev almak için new york daki evimden taşındım artık evsizim Annenin İsteklerinin 3ünü Yapamadım 878866 Annenin İsteklerinin 3ünü Yapamadım 878866
Spectre
Pop-Temizlikçi
Pop-Temizlikçi
Spectre

MesajKonu: Geri: Annenin İsteklerinin 3ünü Yapamadım   Annenin İsteklerinin 3ünü Yapamadım Icon_minipostedSalı Nis. 01, 2008 11:14 pm

Small_Hours demiş ki:
saol Smile ama''aslında 1 tane daha var ama o nu nasıl yapıcağımı biliyorum '' yazdığım yazıdakinide yapamıyomuşum dead Yeni bir daireye taşın annenin isteği bu ama ben İzmir B.Şehir Belediyesi e giriyorum ev sözleşmesiyle ilgili yardıma ihtiyacım var a basıyorum boyutunu 1 odalı kira 50 yi seçiyorum ama ''Kira sözleşmenizi uzatmak için yeterli paraya sahip değilsiniz.'' diyooo Annenin İsteklerinin 3ünü Yapamadım 878866 Annenin İsteklerinin 3ünü Yapamadım 878866 Annenin İsteklerinin 3ünü Yapamadım 878866 ve benim 473 $ var vede sırf burdan bi ev almak için new york daki evimden taşındım artık evsizim Annenin İsteklerinin 3ünü Yapamadım 878866 Annenin İsteklerinin 3ünü Yapamadım 878866
Aslında o evden taşınmana gerek yoktu..Bu arada bir evi kiralamadan önce 700 YTL ödemen gerekir..Sende o kadar para yok..Biraz daha para kazanmalısın
Small_Hours
Pop-Temizlikçi
Pop-Temizlikçi
Small_Hours

Kadın

MesajKonu: Geri: Annenin İsteklerinin 3ünü Yapamadım   Annenin İsteklerinin 3ünü Yapamadım Icon_minipostedÇarş. Nis. 02, 2008 2:11 am

Spectre demiş ki:
Small_Hours demiş ki:
Aslında o evden taşınmana gerek yoktu..Bu arada bir evi kiralamadan önce 700 YTL ödemen gerekir..Sende o kadar para yok..Biraz daha para kazanmalısın
saol Sleep

Annenin İsteklerinin 3ünü Yapamadım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-